iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Laar esitas Ansipile maksude alandamise asjus ultimaatumi

Laar esitas Ansipile maksude alandamise asjus ultimaatumi

Rubriik: Postimees

Kai Kalamees kirjutab Postimehes, et Isamaa ja Res Publica Liit tegi eile jõulise poliitilise avalduse, nõudes peaminister Andrus Ansipilt maksureformi peatamist.

IRLi eestseisuse teatel on olukorras, kus 2009. aasta maksulaekumised on miljardeid kroone eeldatust väiksemad, möödapääsmatu võimuleppe lubadused üle vaadata ja muuta. «Antud lubaduste võimalustega kooskõlla viimine ning tasakaalus oleva eelarve koostamise tarvis vahendite leidmiseks ettepanekute tegemine kuulub peaministri kompetentsi,» seisab pöördumises. «IRL loodab, et hiljemalt 1.

septembriks esitab Andrus Ansip valitsusele konkreetsed ettepanekud tasakaalus oleva eelarve koostamiseks. Vastasel korral on raske ette näha, et septembri lõpuks õnnestuks valitsusel 2009. aasta eelarve riigikogule esitada.» Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=29168 Loe samast ka: „Vitsur: maksupoliitilised lubadused tuleb üle vaadata“: http://www.postimees.ee/?id=29112 Veel: „Taavi Veskimägi: maksualanduste ära jätmisest ju ei piisa“: http://www.postimees.ee/?id=29115 Loe ka MaksuMaksjast: Martin Huberg. Mariliis Kannukene.

„Tants tulumaksumäärade ümber“

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus