iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Kütuseaktsiisitõusule – “EI”

Kütuseaktsiisitõusule – “EI”

Rubriik: EML

Uus valitsus tahab tõsta kütuseaktsiisi, et saada kätte raha riigikassasse, kuid palgad jäävad ikka samale tasemele. Kütuseaktsiisi tõus tähendaks aastaks 2020, et Soomest oleks odavam tankida, kuid keskmine palk on mitu korda kõrgem soomlastel. Aktsiisitõus tähendaks toiduhindade, transpordi ja palju muude sellega seotud asjade suurt hinnatõusu, mis raskendaks nii raskustes olevate perede elu ja neid tuleks juurdegi, kes ei saaks enam hakkama. Kas nii Eesti jõuabki "5 Rikkama riigi hulka", koorides oma valijad ja rahvas paljaks?

On aeg hakata tegutsema, sest võim on tegelikult rahva käes, nagu öeldakse. Kui valitsus ei kuula rahvast, siis tuleb uus valitsus koostada!

Avalda arvamust: http://petitsioon.ee/kutuseaktsiisi-tousule-eiVaata ka Facebooki`ist: https://www.facebook.com/events/1399444170377434/Vaata ka teist lehte Facebook`ist: https://www.facebook.com/kutuseaktsiiskuritegu

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus