iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Kutse salaturu ümarlauale 13. juunil

Kutse salaturu ümarlauale 13. juunil

Rubriik: EML

Olete oodatud Eesti Maksumaksjate Liidu ja Riigikogu rahanduskomisjoni korraldatavale salaturu ümarlauale teisipäeval, 13. juunil kell 15-17 Riigikogu konverentsisaalis (Lossi plats 1a, Tallinn).

Kuuendat korda toimuval salaturu ümarlaual esitletakse Suurbritannia kaitse- ja julgeoleku-uuringute instituudi The Royal United Services Institute raportit „On Tap Europe: Organised Crime and Illicit Trade in Tobacco, Alcohol and Pharmaceuticals“, mis uurib salakaubanduse ulatust Euroopas ning seda valitseva organiseeritud kuritegevuse tegutsemisviise. Eesti Konjunktuuriinstituut esitleb uuringut Eesti salaturu ja varimajanduse kohta. Eesti Maksu- ja Tolliameti esindaja tutvustab salaturu vastu võitlemise kogemusi ja edulugusid ning annab ülevaate edasistest plaanidest.

Lisaks avatakse väikekaupmeeste vaadet aktsiisipoliitikale ja selle mõjule ning väikepoodnike hinnangut salaturu mõjust nende äritegevusele. Ettekannetele järgneb paneeldiskussioon salaturu piiramise võimaluste üle. Palume ümarlaual osalemisest tead anda kuni esmaspäevani, 12. juunini aadressil raigo@prpartner.ee või telefonil 5276121 (Raigo Jahu).

Ümarlaua päevakava: 15.00 – Riigikogu rahanduskomisjoni esimees Mihhail Stalnuhhin avab ümarlaua15.05 – Suurbritannia kaitse- ja julgeolekuuuringute instituudi The Royal United Services Institute analüütik Alexander Babuta tutvustab raportit „On Tap Europe: Organised Crime and Illicit Trade in Tobacco, Alcohol and Pharmaceuticals“ Ettekanne on inglise keeles15.25 – Eesti Konjunktuuriinstituudi direktor Marje Josing tutvustab Eesti salaturu ja varimajanduse uuringut15.40 – Eesti Väikekaupmeeste Liidu esindaja Riho Maurer „Aktsiisipoliitika ja salakauba mõju legaalsele müügile Eestis“15.55 – Eesti Maksu- ja Tolliameti liikuvkontrolli juht Tiit Kõluvere „Muutused salaturul ja kogukonna kaasamine salakauba müügi tõkestamisel“16.10 – Maksumaksjate liidu tegevjuht Lasse Lehis „Eesti aktsiisipoliitika üldised trendid“16.25 – Paneeldiskussioon NB! Riigikogu hoonesse seisenemiseks tuleb esitada isikut tõendav dokument! Palume turvakontrolli läbimiseks varuda aega.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus