iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kutse osaleda Eesti majanduskasvu ja tööhõive kava arutelus

Kutse osaleda Eesti majanduskasvu ja tööhõive kava arutelus

Rubriik: EML

Riigikantselei kutsub huvilisi osalema arutelus, mis kujundab Eesti eesmärke majanduskasvu hoogustamiseks. Eesti majanduskasvu ja tööhõive kava 2008 – 2011 seab valitsuse eesmärgid majanduskasvu hoogustamiseks ja töökohtade loomiseks. Eesmärgid on ambitsioonikad ning nende elluviimiseks on planeeritud üle 150 konkreetse algatuse. Kava peamiseks eesmärgiks on suurendada Eesti tootlikkust 2011.

aastaks 80 protsendini Euroopa Liidu keskmisest.

Kava sisaldab 9 eesmärki makromajanduskeskkonna, konkurentsivõimelise ettevõtluskeskkonna ning hariduse ja tööturu vallas. Kava koostamise käigus on kogutud uusi ideid, mis võiksid kaasa aidata konkurentsivõime tõstmisele. Need ideed on osalusveebis esitatud avalikuks aruteluks. Hetkel hinnatakse ideede mõjusid ja rakendatavust ning loodetavasti on mitmed neist võimalik juba sügisel kavasse lisada.Kava väljatöötamisse on oodatud osalema kõik huvilised.

Kava terviktekst ja uued ideed on avaldatud osalusveebis aadressil www.osale.ee. Veebis saab oma ideid ja ettepanekuid esitada kuni 17.augustini. Tagasisidet esitatud ettepanekute kohta annab Riigikantselei augusti lõpus.Osalusveeb on võimalus kaasa rääkida ühiskonnas toimuva suhtes ning esitada valitsusele ettepanekuid. Oodatud on asjalikud, teemakohased arvamused ja ettepanekud.

Kuidas osalusveebi arutelus osaleda? Kõigepealt on vaja end kasutajaks registreerida, sest arvamusi ei saa anonüümselt esitada. Kui olete sisse loginud, avage tööhõive kava arutelu ehk avalik konsultatsioon siit: https://www.osale.ee/konsultatsioonid/index.php?page=consults&id=57Nõuanded osalusveebi kasutamiseks leiate https://www.osale.ee/?id=3Lisainformatsiooni Eesti majanduskasvu ja tööhõive kava kohta leiate Riigikantselei koduleheküljelt aadressil http://www.riigikantselei.ee/majanduskasv

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus