iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kutse aktsiisipoliitika ümarlauale

Kutse aktsiisipoliitika ümarlauale

Rubriik: EML

Eesti Maksumaksjate Liit, Eesti Tööandjate Keskliit ja rahvusvaheline maksuõiguse ühing IFA-Eesti korraldavad ümarlaua Eesti aktsiisipoliitikast ja piirikaubandusest.

Üritus toimub 22. mail 2012 kell 15.00-17.30 Tallinnas hotellis Euroopa (Paadi 5). Ümarlaua eesmärk on korraldada ühine kokkusaamine, milles osaleksid nii maksuvaldkonna otsustajad kui ka need, kelle tegevust maksupoliitika mõjutab. Teeme ülevaate toimunud ja kavandatavatest tubaka- ja alkoholiaktsiisi tõusudest, käsitleme maksutõusude mõjusid majandusele ning tarbijate käitumisele, räägime piirikaubanduse survest ausale majandustegevusele ning elanike hoiakutest ja suhtumisest salakaubandusse.

Arutame, millised võiksid olla alternatiivid tänasele aktsiisipoliitikale. Ettekannetega esinevad Eesti Maksumaksjate Liidu juhatuse liige Lasse Lehis, Sisekaitseakadeemia maksunduse ja tolli õppetooli lektor Indrek Saar, Turu-uuringute AS uuringujuht Iivi Riivits-Arkonsuo ning Maksu- ja Tolliameti peadirektori asetäitja Egon Veermäe. Ettekannetele järgneb arutelu, millel osalevad lisaks rahvatervise ekspert Andrus Lipand ning ettevõtjate organisatsioonide esindajad. Ootame ümarlauale kõiki maksundusala spetsialiste ja huvilisi.

Üritusest osavõtt on tasuta. Osavõtu- ja esinemissoovist palume teatada: koolitus@maksumaksjad.ee

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus