iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kuku raadios: Varjatud maksutõus

Kuku raadios: Varjatud maksutõus

Rubriik: EML

Selle nädala saates Maksumaksja rääkis Lasse Lehis sellest, et tööandjaid ja töötajaid ootab ees rida seadusemuudatusi, mis tõstavad otseselt või kaudselt maksukoormust. 1. juulist hakkab haigekassa maksma töövõimetushüvitist alles alates üheksandast päevast - esimesed kolm päeva jääb töötaja enda kanda, neljandast kaheksanda päevani maksab hüvitist tööandja. Taas on päevakorda võetud tööõnnetuste ja kutsehaiguste kindlustus.

1. juulist tõuseb töötuskindlustusmaksete määr, kuid töötukassa tahab veelgi suuremat maksutõusu. Aastaid on räägitud, et Eesti-sisese töölähetuse päevaraha määr 80 krooni on häbematult väike ja seda tuleks suurendada. Kuid 1.

juulist kaob Eesti-sisese lähetuse maksuvaba päevaraha sootuks. Kuula 3. märtsi saate salvestust: http://kuku.s3.amazonaws.com/maksumaksja/maksumaksja20090303.mp3 Kuula ka varasemate saadete salvestusi: http://podcast.kuku.ee/saated/maksumaksja/

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus