iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

KUKU Raadios: Rahanduskomisjoni vastused maamaksuettepanekutele

KUKU Raadios: Rahanduskomisjoni vastused maamaksuettepanekutele

Rubriik: EML

Selle nädala Maksumaksja raadiosaates räägib Lasse Lehis maamaksuseaduse parandamiseks tehtud ettepanekute saatusest. Teatavasti kehtib sellest aastast kodualuse maa maamaksuvabastus Tallinnas ja lähivaldades. Järgmisest aastast kehtib see maksusoodustus üleriigiliselt, aga praegus seisuga on ilmnenud mitmeid probleeme ja arusaamatusi maamaksuvabastuse kohaldamisel. Sestap koondasid EML, Omanike keskliit ja pensionäride ühendused ettepanekud, mille sisuks oli olemasolevate ebakõlade lahendamine, et uuel aastal, kui maamaksuvabastus on üleriigiline, oleks arusaamatusi ja ebaõiglust vähem.

Riigikogu Rahanduskomisjon paraku eelistas ettepanekuid mitte arvesse võtta.Kuula 12.06.2012. a saadet siit: http://podcast.kuku.ee/2012/06/12/maksumaksja-2012-06-12/

Kuula varasemaid saateid siit: http://podcast.kuku.ee/saated/maksumaksja/Kuula kevadist (28.03.2012) maamaksuteemalist raadiosaadet siit.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus