iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Kui riik petab, siis petab ka maksumaksja

Kui riik petab, siis petab ka maksumaksja

Rubriik: Postimees

Kersti Kaljulaid`i (Euroopa Kontrollikoja liige) arvamuslugu Postimehes on ajendatud eilses Päevalehe Ärilehes tõstatatud palgatulu dividendina väljamaksmise probleemist.

Kuidas küla koerale, nii koer külale – selline mõte tuli kohe pähe, kui lugesin maksuameti kavast käsitleda dividende või osa sellest palgatuluna. Igal aastal loeme mõnest lehest, et ettevõtjal ei jätkunud enda jaoks palgaraha, mistõttu tema enda palgatulu jäi isegi riigi keskmisele alla. Kindlasti on selliseid aastaid ja ka selliseid ettevõtteid. Kindlasti on paraku ka neid ettevõtjaid, kes elatuvad dividenditulust ning tasuvad sotsiaalmaksu miinimumpalgalt.

Ka nemad elavad ehk teatava poolehoiuga kaasa arstide palgatõusunõuetele. Ka nemad elavad aeg-ajalt kusagil välja oma pahameelt näiteks hooldushaiglate seisundi või vanaema puusaproteesijärjekorra üle. Adumata ilmselt seejuures, et on ise olulisel määral asjaosalised. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/250107/esileht/arvamus/241114.phpTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus