iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kuhu läheb Tallinna parkimisraha?

Kuhu läheb Tallinna parkimisraha?

Rubriik: Delfi

Andres Putting kirjutab Delfi uudisteportaalis, et viimati Tõnismäel jalutades märkasin rahvusraamatukogu ette saabuvaid limusiine, kust väljusid meediast tuttavaks saanud parteidega seotud isikud, nende seas linnapea Edgar Savisaar. Ilmselt mõni parteikonverents või midagi taolist, mõlgutasin. Ent autotööstuse uusimaid lipulaevu vaadates tekkis küsimus, mida õigupoolest hakkab Tallinn peale parkimisrahaga.

Ausalt, tiba imelik on lugeda neid võidutrummina kajavaid igakuiseid teateid, mis heeroldina kuulutavad, et linnale on eelmise kuu jooksul jällegi parkimis- ja muude trahvidena teenitud nii ja nii mitukümmend miljonit krooni. Olen pärast Brüsselist naasmist muutunud ühistranspordi aktiivseks kasutajaks.

Europealinnas nägin, kui hästi oli korraldatud bussi-rongi-trammiliiklus, piletikontroll ja muu taoline. Ühistransport on seal mugav, puhas ja korraldatud inimeste vajaduste järgi. Tallinna kohta seda öelda ei saa, sestap ongi antud küsimus minu jaoks täiesti eluliseks kujunenud. Kuhu see raha siis suunatakse?

Kas on ostetud uusi busse, sisustatud tramme, ronge, trolle? Mitu kilomeetrit auke selle rahaga remonditud sai? Mis ikkagi saab nendest üüratutest rahahunnikutest, mida usinad, kuid avalikkuse silmis üldsegi mitte populaarsed Ühisteenuse kontrolörid linnale teenivad? Miks ma ei näe, et teed paremaks läheksid, tänavad kas või puhtamaks?

Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/article.php?id=18448997

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus