iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kristiina Ojuland: kulud jäävad avalikuks

Kristiina Ojuland: kulud jäävad avalikuks

Rubriik: Delfi

Reformierakondlasest riigikogu aseesimees Kristiina Ojuland kirjutab Delfis, et viimastel päevadel lahti läinud möll riigikogu liikme staatuse seaduse eelnõu ümber keerutab iga päev üles järjest rohkem ajakirjandusliku tolmu.Riigikogu juhatuse liikmena, kes juhib fraktsioonide esindajatest koosnevat töörühma, tuleb mul iga päev vastu võtta üha uusi ettepanekuid ja nägemusi, kuidas üks või teine eelnõus kajastatud küsimus võiks lahenduse saada.

Kõige rohkem kirgi tekitanud riigikogu liikme kuluhüvitise probleem sai kolmapäeval fraktsioonide esindajate poolt konsensusliku lahenduse. Praeguse riigikogu koosseisu jaoks täna kehtivat kuluhüvitise süsteemi ei muudeta, seega peavad riigikogu liikmed ka edaspidid esitama kuludokumendid ning informatsioon nende kulutuste kohta on avalikusele kättesaadav.Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/article.php?id=16132587

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus