iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kreisiraadio tasub juubelituuri piletitelt 18% käibemaksu

Kreisiraadio tasub juubelituuri piletitelt 18% käibemaksu

Rubriik: Äripäev

Hille Tressum kirjutab ÄP Online`is, et Kreisiraadio ei rakenda 5% käibemaksu juubelituuri piletitele kuigi seadus seda võimaldaks. Kreisiraadio produtsendi Paavo Nõgene sõnul läheks 5% käibemaksu rakendamine vastuollu nende põhimõtetega. Nii tasutaksegi piletitelt 18% käibemaksu.

Kreisiraadio produtsent Paavo Nõgene sõnul oleks täna võimalik seadust tõlgendada nii, et rakendada 5% käibemaks Kreisiraadio juubelituuri piletitele, kuid see läheb vastuollu põhimõttega, et maksusoodustusi saaks kultuuriüritused, kes seda reaalselt vajavad. "Meie põhimõtete kohaselt ei pea riik toetama üritusi, mis on suutelised end ise ära majandama.

Läbi maksusoodustuse seda riik teeks. Pileti käibemaksu 13% vahe meelelahutusüritustelt peaks minema lisaks riigi kultuurieelarve vahenditele, et seeläbi toetada Eesti teatreid, kontsertorganisatsioone, kunstiasutusi, väikeorganisatsioone. Praegu on võimalik, seadust endale kasulikumalt tõlgendades, saavutada maksusoodustus väga kergelt ning on kurb, et seda võimalust kasutavad agaralt ära ka need, kes reaalselt seda ei vaja ning kelle üritused majandavad end ära ka ilma maksusoodustuseta," sõnas Nõgene. Loe täpsemalt: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=c18abf9d-724c-4c0d-9685-094bffba7910Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus