iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kreenholmi omanik: Narva jääb tuludeta

Kreenholmi omanik: Narva jääb tuludeta

Rubriik: Äripäev

Äripäev kirjutab, et Kreenholmi suuromaniku Mats Gabrielssoni sõnul lõikab Narva nende kontode arestimisega endal läbi suure osa maksutulust.

Viru maakohtu reedene otsus arestida tekstiiliettevõtte Kreenholm kaks arvelduskontot Narva Veega peetava finantsvaidluse tõttu tõi kaasa firma ligi 300 töötaja avansita jäämise. Rootsi tekstiilifirma Borås Wäfveri ja Kreenholmi suuromanik Gabrielsson märkis, et Narva linnavõimude tegutsemiste tagajärjel kaob linnal maksutulu. "Olen harjunud, et kohalik omavalitsus tavaliselt mõistab kohaliku ettevõtte probleeme. Kuid mitte Narva linn, mis oma linnaettevõtte Narva Vesi kaudu halvustab Kreenholmi ajakirjanduses oma klientide, finantsasutuste ja teiste silmis," ütles Gabrielsson.

Tema sõnul ei kannata mitte üksnes ettevõte, vaid ka selle töötajad ja teised linnaelanikud, sest kaovad maksutulud. Gabrielsson ütles, et kahju on juba tehtud. "Mina Borås Wäfveri suuromanikuna kahtlen, kas paigutada lisaraha Narva tekstiilitööstusesse. Tagajärjeks on väiksemad investeeringud ja Kreenholmis jääb töökohti vähemaks," lisas ta.

Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3791/uud_uudidx_379101.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus