iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kõrgõzstan maksustab armeest kõrvalehoidjad

Kõrgõzstan maksustab armeest kõrvalehoidjad

Rubriik: Delfi

Delfi kirjutab, et Kõrgõzstani kaitseministeerium kavatseb rakendada oma kodanikele, kes pole läbinud sõjaväeteenistust, ega ka alternatiivteenistust, uut erilist maksu.

Kõrgõzstani kaitseministri kindralleitnant Ismail Isakovi sõnul lähtub ta oma algatuses riigi põhiseadusest, mille kohaselt on teenistus riigi sõjaväes iga kodaniku kohus, vahendab infoagentuur Central Asian News. Kindralleitnant Isakov väidab, et tegelikkuses jõuab 15 kutsealusest sõjaväkke vaid üks. Sellepärast peavadki ministri arvates need kirgiisid, kes pole teenistust läbinud, andma armee toetuseks oma panuse. Veel pole otsustatud, millisel alusel hakatakse seda maksu koguma.

Minister Isakov tegi ettepaneku kehtestada progresseeruv süsteem, mille järgi oleks kõrgepalgaliste sõjaväe pelgurite jaoks maks kõrgem. Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/article.php?id=18514697

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus