iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Koppel: uskumatu, riik tahab nutikat investorit trahvida

Koppel: uskumatu, riik tahab nutikat investorit trahvida

Rubriik: Äripäev

Kaisa Tahlfeld kirjutab ÄP Online`is, et Evli Securitiese varahalduse strateeg Peeter Koppeli sõnul on riigi uus plaanitav maksusoodustuse eelnõu arusaamatu, sest selle jõustumisel trahvitakse tema sõnul nutikat investorit.

"Tundub, et eelnõu on toorevõitu ega arvesta selle faktiga, et maailm on väiksemaks jäänud ning isegi mitte just liiga suuri summasid investeeritakse globaalselt. USA on koht, kus avalikult kaubeldavate eri suunitlusega toodete valik on parim ja mulle on arusaamatu, miks maailma kõrgeima arengutasemega reguleeritud turgudel tegutsevatel investoritel tuleb selle eest hakata riigile justkui trahvi maksma." Lisaks USA-le tuleb tulumaksu maksta ka Aasiasse ja Aafrikasse tehtud investeeringute kasumilt. Samas möönis Koppel, et kui aus olla siis enamasti tehakse need investeeringud sinna regioonidesse läbi fondide ja USA indeksaktsiate. Loe täpsemalt: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=a77289de-e9d0-44d3-84c0-9835143b532d Loe ka: Silvia Kruusmaa.

Erainvestorite USA ja Aasia aktsiad jäävad tulumaksuvabastuseta“ Loe ka: „EML: Avalikustati tulumaksuseaduse muutmise seaduste eelnõud

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus