iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Koostöölepe annab tuld ümbrikupalga pihta

Koostöölepe annab tuld ümbrikupalga pihta

Rubriik: Äripäev

Sten-Aleks pihlak kirjutab Äripäevas, et Autoettevõtete Liit ning maksu- ja tolliamet sõlmisid 20. märtsil koostööleppe, millega loodavad ebaausa konkurentsi transpordisektorist välja juurida.

"Ärge saage valesti aru, meil pole plaanis hakata kedagi risti lööma," rääkis Autoettevõtete Liidu direktor Villem Tori eile pärast leppe allkirjastamist.Lepingu raames andsidki kõik Autoettevõtete Liidu liikmed kirjaliku nõusoleku, et maksuamet võib liidule edastada nende kohta käivat maksusaladust puudutavat informatsiooni. "Infovahetus on vastastikune ja see puudutab just liikmeid, kellel on mingeid probleeme maksudega," ütles maksuameti peadirektor Enriko Aav. Tori sõnul on põhiprobleem tekkinud sellest, et ausad ettevõtted ei suuda enam turul ellu jääda.

"Selliseid juhtumeid on küll ja küll, kus näiteks veojuhtide palk on ilmselgelt liiga madal, et ära elada. Nii ongi alust arvata, et suurem osa sissetulekust tuleb ümbrikupalgana."Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3531/uud_uudidx_353106.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus