iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Koolitus „Füüsilisest isikust ettevõtja maksukäitumise põhiprintsiibid“

Koolitus „Füüsilisest isikust ettevõtja maksukäitumise põhiprintsiibid“

Rubriik: EML
On aeg lõppev aasta kokku tõmmata ning rahuliku südamega uude aastasse astuda – Sisekaitseakadeemia kutsub sind koolitusele «Füüsilisest isikust ettevõtja maksukäitumise põhiprintsiibid»! See koolitus on mõeldud ennekõike füüsilisele isikule, kes tegeleb ettevõtlusega. On aeg lõppev aasta kokku tõmmata ning rahuliku südamega uude aastasse astuda – Sisekaitseakadeemia kutsub sind koolitusele «Füüsilisest isikust ettevõtja maksukäitumise põhiprintsiibid»! See koolitus on mõeldud ennekõike füüsilisele isikule, kes tegeleb ettevõtlusega.Aasta majanduskuludele otsa vaadates tasub maksukäitumise põhiprintsiibid üle korrata! Kas sul on FIEna tekkinud maksustamises probleeme, mis tunduvad liialt keerukad ja ülejõukäivad? Või on sul ehk finantsarvestuse käigus kerkinud esile mõni möödapääsmatu küsimus, millele Sa ise vastust ei tea?Nii neile kui kõigile muudele küsimustele leiab vastuse koolituselt, mille viib läbi finantsarvestuse tippspetsialist Maret Güldenkoh. Maret omab ettevõtlustegevuse ning finants- ja maksuarvestuse kogemust alates 1991. aastast. Ta on töötanud nii era- kui avalikus sektoris. Alates 2009. aastast on ta ettevõtlus- ja majandusainete (finants ja maksundus) õppejõud Sisekaitseakadeemias.FIE maksukäitumise koolitusel tulevad käsitlusele järgnevad teemad:
  • füüsilise isiku ja füüsilisest isikust ettevõtja erisus;
  • FIE ettevõtlustegevuse põhiprintsiibid;
  • FIE finantsarvestuse erisus;
  • FIE kulude jaotus;
  • FIE maksukäitumine;
  • aktuaalsed probleemid.
Koolitus toimub auditoorse loenguna, kus tuuakse välja praktilisi näiteid, lahendatakse ülesandeid ning arutletakse tekkivate küsimuste üle.Toimumise koht: Hotell Oru Roheline saal, Narva maantee 120, Tallinn.Aeg: 18.01.2019; kell 9.15-17.00.Hind: 110 eurot. Hind sisaldab mappi õppematerjaliga, kohvipause ja lõunat ning vajalikke makse. Arve tuleb tasuda enne koolitust. Kiirematele soodustus 10% (kehtib kuni 18.12.2018)! Lisainfo ja registreerimine. Kohtumiseni koolitusel!

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus