iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Kontrolli oma tuludeklaratsiooni andmeid e-maksuametis juba täna

Kontrolli oma tuludeklaratsiooni andmeid e-maksuametis juba täna

Rubriik: MTA

Alates 4. veebruarist saavad kliendid e-maksuametis vaadata Maksu- ja Tolliametile teadaolevaid andmeid oma kulude ja tulude kohta, mis kantakse eeltäidetud tuludeklaratsioonile. Andmetega saab tutvuda e-maksuametis rubriigis 2005. aasta tuludeklaratsiooni MTA andmed.

Soovitame kõikidel maksuhaldurile esitatud andmeid kontrollida.

Juhul, kui rubriigis andmed puuduvad või erinevad kliendile teadaolevatest andmetest, palume pöörduda otse kas väljamakse tegija või kulu saaja poole ning paluda puudu olevad andmed Maksu- ja Tolliametile elektrooniliselt esitada või esitatud andmed parandada. Tööandjate, koolitusasutuste jt. asutuste poolt maksuhaldurile antavate andmete elektrooniline esitamine või parandamine on kliendile lihtsam, kiirem ja mugavam, kui paberil dokumentide toomine.Maksu- ja Tolliamet juhib ka tähelepanu, et 2005. aastal eluasemelaenu võtnud isikud viie tööpäevaga enammakstud tulumaksu tagasi ei saa, kuna maksuhaldur kontrollib, et laenuintressid deklareeritakse õigesti ning laenu kasutatakse sihtotstarbeliselt.

Palume klientidel pärast tuludeklaratsiooni esitamist jälgida informatsiooni e-maksuametis tulude deklareerimise infoleheküljel.Tulude deklareerimist puudutavat info ja abi saab tööpäevadel kella 07.00 - 21.00 infotelefonile 1811 helistades, samuti maksuhalduri koduleheküljelt www.emta.ee ning Maksu- ja Tolliameti piirkondlikest teenindusbüroodest.Täpsemalt saab lugeda http://www.emta.ee/?id=3433

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus