iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kommertspangad vilistavad seaduserikkumise süüdistusele

Kommertspangad vilistavad seaduserikkumise süüdistusele

Rubriik: Postimees

Andrus Karnau kirjutab Postimehes sellest, et Tarbijakaitseamet on juba terve aasta püüdnud Eesti kommertspanku korrale kutsuda, nõudes neilt laenuvõtjate tüssamise lõpetamist euro ja krooni vahetuskursiga.

Tarbijakaitse ponnistused leebete märgukirjadega kommertspanku korrale kutsuda päädis kõikidele Eesti pankadele saadetud kirjaga.Kirjas nõuab tarbijakaitse kohtu ähvardusel pankadelt, et need edaspidi oma laenuklientidelt kroonides tehtud tagasimakseks konverteeriks täpselt Eesti Panga vahetuskursi järgi. Ehk 15,6466 krooni euro eest ja mitte sentigi rohkem. Enamik laene on ju inimestel võetud eurodes, aga palka saame ikka kroonides.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=43272Loe samal teemal ka Postimehe juhtkirja: Pikk rubla.Loe samal teemal ka Päevalehe juhtkirja: Eesti pangad: ei kommentaari!Loe Päevalehest veel samal teemal: Ministeerium kutsub laenukliente pankade peale kaebama.Samal teemal veel värskes Ekspressis: Aita laenajaid tüssavatele pankadele ära panna.Soovi korral võimalik vaadata ka videot.Õhtuleht avad kaebuste raamatu.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus