iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kõlar kaotas kohtus vaidluse maamaksutõusu osas

Kõlar kaotas kohtus vaidluse maamaksutõusu osas

Rubriik: Muud

ERR uudistes kirjutab Katrin Jüriso, et kohus jättis 19. augustil rahuldamata Paap Kõlari esitatud kaebuse Tallinna maamaksutõusu kohta.

Kohus asus seisukohale, et Paap Kõlari kaebus ei ole põhjendatud ja tuleb jätta rahuldamata, teatas Tallinna haldus- ja ringkonnakohtu pressiesindaja. Kohus märkis, et maksude suuruse üle otsustamine ei saa olla kohtuvõimu pädevuses ning kohus saaks isikute maksukoormuse suuruse küsimuses sekkuda vaid juhul, kui maksukohustus oleks ilmselgelt ebaproportsionaalne.Kohtu hinnangul ei piira maamaks ebaproportsionaalselt ühtegi kaebuse esitaja põhiseaduslikku õigust ega vabadust ning Tallinna Linnavolikogu 13. detsembri 2007.

aasta määrusega nr 46 kehtestatud 1,5%-list maamaksu määra ei saa pidada ebamõistlikult suureks.Loe täpsemalt: http://uudised.err.ee/index.php?06132810

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus