iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kokkulepeteni läheb koalitsioonis veel aega

Kokkulepeteni läheb koalitsioonis veel aega

Rubriik: Äripäev

Lemmi Kann kirjutab Äripäevas, et eelmise nädala valitsuskabineti istung ja koalitsiooni erakondade nõupidamine tõi eelarveküsimustesse oodatud lahenduste asemel uusi küsimärke juurde ning tõstatas uuesti käibemaksuerisuste küsimuse, milles oldi juba peaaegu kokkuleppele jõutud.

Neljapäeval läks rahandusminister Ivari Padar valitsuskabinetti maksupaketiga, millest jõuti läbi töötada vaid osa. Reedel jätkus arutelu kolme koalitsioonierakonna nõupidamisel, kus lisaks maksudele oli laual ka reformierakonna esitatud 17 punktist koosnev nõudmiste nimekiri. Endiselt pole üksmeelt aktsiiside suunamises ka mujale kui teedeehitusse, sotsiaalmaksu lae ega käibemaksu küsimuses. Käibemaksuerisuste debatt, mis mõni aeg tagasi lõppes sellega, et otsustati erisuste nimekirja mitte muuta, vaid muuta määra 5-lt protsendilt 9-le, on nüüd uuesti avatud.

Nestori sõnul pole välistatud, et mõni määradest võib 18ks muutuda. "Me vaidleme reformierakonnaga juba üle aasta selle üle, et kultuuriminister kaitseb väga jõuliselt kultuuriürituste piletite 18%-list käibemaksumäära," viitas Nestor võimaliku kõrgema maksumäära allikale. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4061/uud_uudidx_406107.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus