iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Koduomanikud kutsuvad üles maamaksuteadet vaidlustama

Koduomanikud kutsuvad üles maamaksuteadet vaidlustama

Rubriik: EML

Koduomanike ühendav Eesti Omanike Keskliit kutsub üles maamaksuteadet vaidlustama. Vastavalt seadusele saadeti maamaksuteade inimestele 15. märtsil selle vaidlustamise tähtaeg on 15. aprill.

Maamaksuteate peale saab esitada kas vaide Maksu- ja Tolliametile või kaebuse halduskohtule.

Eesti Omanike Keskliit koostab koostöös Eesti Maksumaksjate Liidu maksuspetsialistidega nn. tüüpkaebuse, milles andmete muutmine ning seejärel ka esitamine ei käi üle jõu ka juriidilist haridust mitte omavatele inimestele. Peasekretär Taavi Madiberki sõnul on praegune maamaksutamise süsteem Põhiseaduse vastane. “Maamaksu protsentuaalne määr ning makstav summa koosmõjus riivavad ebaproportsionaalselt inimeste ühte põhiseaduslikku õigust omandile.

Seaduse mõte pole sundida inimest enda omandist-veelgi enam kodust loobuma.” "Kafkalik kodu koormamine peab lõppema, kutsume üles koduomanike oma põhiseaduslike õiguste eest seisma," teatas Madiberk Eesti Omanike Keskliit loodab massilist maamaksuteadete vaidlustamist, tüüpvaidega tutvumiseks saab pöörduda Koduomanike poole pöörduda alates teisipäevast Koduomanik maamaksust vabaks kampaania on praeguseks kogunud üle 4400 allkirja. Hääli saab anda aadressil: www.omanikud.ee

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus