iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Koduomanikud: Esitasime Riigikogu fraktsioonidele ettepaneku üüritulude probleemi lahendamiseks

Koduomanikud: Esitasime Riigikogu fraktsioonidele ettepaneku üüritulude probleemi lahendamiseks

Rubriik: EML

Kodanikuorganisatsioonid Eesti Omanike Keskliit, Eesti Maksumaksjate Liit ja Eesti Kinnisvarafirmade Liit koostasid seadusemuudatuse ettepaneku muutmaks tulumaksuseadust ja saatsime ka selle parlamendile. Ettepaneku eesmärgiks on luua kinnisvaraomanikele mõistlik võimalus üürituludest üürikulud maha arvata.

Nimetatud ettepanek sai edastatud ka Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile ent senini pole meile ametlikku vastust saadetud. Küll tegi avalduse selles osas Rahandusministeerium, kes leidis, et lahenduseks oleks siinkohal FIE-ks registreerumine. Omanike Keskliit arvab, et tegemist on pehmelt öeldes kummalise mõtteavaldusega ja meie vastust saab lugeda SIITLiidud jäävad hetkel ootama Riigikogu fraktsioonide seisukohti ning loodetavasti suudetakse veel enne suvepuhkust ka arutada problemaatilist teemat.Seadusemuudatuse ettepanekut saab lugeda siit.Eesti Omanike Keskliidu pressiteade: http://www.omanikud.ee/uudised/article_id-920Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus