iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kobareelnõu 41 SE võeti Riigikogus seadusena vastu

Kobareelnõu 41 SE võeti Riigikogus seadusena vastu

Rubriik: EML

Riigikogu võttis 15.06.2015. a lisaistungil vastu valitsuse usaldusküsimusega seotud maksumuudatused, mis suurendavad muu hulgas nii alkoholi-, tubaka- ja kütuseaktsiisi kui majutusteenuste käibemaksumäära, samuti võeti usaldushääletusel vastu madalapalgaliste tagasimakse süsteemi kehtestavad ja lapsetoetusi tõstvad seadusemuudatused.

Poolt hääletasid kõik kohal viibinud koalitsioonisaadikud ning vastu kogu opositsioon. Loe II lugemise stenogrammi siit. Tutvu lõpliku redaktsiooniga siit.

Loe I lugemise stenogrammi siit. Vaata muudatusettepanekuid siit. Vaata seaduseelnõud siit. Loe eelnõu kohta esitatud arvamusi siit.

Loe ka: Maksumaksjate liidu "kobarpöördumine" riigikogule: lõpetage poliitmängud maksudega! Loe ka: "Lasse Lehis majutusteenuste käibemaksust: kuidas turism Eestis täielikult välja suretada" Loe ka:"Martin Huberg: maksumängud populaarsuse teenistuses ehk kiirlaenukoalitsioon" Loe ka: "Lasse Lehis sotsiaalmaksuseaduse muutmisest: see piinlik maksulangetus tuleks ära jätta"

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus