iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kitsas aeg võib panna maksudega sahkerdama

Kitsas aeg võib panna maksudega sahkerdama

Rubriik: Äripäev

Hille Tressum kirjutab Äripäevas, et Konjunktuuriinstituudi direktori Marje Josingu sõnul on sel aastal oht, et raskustesse sattunud ettevõtted asuvad makse optimeerima, kuna 33protsendine sotsiaalmaks on neile suur väljaminek.

Kuna viimasel ajal on töötajate kindlustunne töökoha suhtes mõnevõrra vähenenud, võidakse leppida tööandja pakutava ümbrikupalgaga. Josingu sõnul võib sel aastal oodata varimajanduse mõningast kasvu, mis võib olla tingitud raskustes majandusest ning kiirest hinnatõusust. Josingu sõnul makstakse ümbrikupalka kõige rohkem ehituses. Järgneb teenindussektor, eelkõige majutus- ja toitlustusettevõtteid.

Facio Ehituse tegevjuht Toomas Tromp ütles, et jaheneva majanduse taustal on kindlasti võimalus, et ümbrikupalgad kasvavad, kuna see on koht, kus saab kulusid kokku hoida. "Hinnad langevad, konkurents tiheneb ja kulusid peab kokku hoidma," ütles ta. "Isiklikult ei oska kommenteerida, kuid see võimalus on loogiline, sest see on koht, kust saab kulusid kokku hoida." Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3958/uud_uudidx_395814.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus