iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Kinnisvaraspekulandid maksuameti luubi all

Kinnisvaraspekulandid maksuameti luubi all

Rubriik: Äripäev

8. veebruari 2006 a Äripäevas kirjutab Villy Paimets, et Kinnisvaraspekulandid ehk broneeringutega kauplejad on sel aastal maksuameti teravdatud tähelepanu all.

Maksu- ja tolliameti kontrolliosakonna juhataja Egon Veermäe ütles, et amet jälgib kogu ehitussektoris toimuvat, sest see on üks kõrgema riskiga valdkond. "Sealjuures kogume süsteemselt ka informatsiooni isikute kohta, kes kauplevad broneeringutega," ütles Veermäe, kelle sõnul kasutatakse spekulantide leidmiseks kõiki seaduslikke võimalusi. Küsimusele, kui palju võiks spekulante hinnanguliselt olla, jättis Veermäe sisuliselt vastamata.

"Täpset numbrit ei soovi amet enne põhjaliku analüüsi tegemist avaldada. Samuti seisab 2005. aasta tulude deklareerimine alles ees ning kinnisvara müügi- ja vahendustegevusest saadav kasu tuleb deklareerida tuludeklaratsioonis. Alles seejärel on võimalik olukord sektoris terviklikult kaardistada," ütles ta.

Veermäe sõnul eeldab maksuamet siiski, et maksumaksjad on ausad.Täpsemalt saab lugeda http://www.aripaev.ee/3125/uud_uudidx_312508.html?e=mc2&leht_id=3125 või 8. veebruari 2006 a Äripäevast lk 3.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus