iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Kinnisvara päikeserannikul: Eesti pangad seavad helesinisele unistusele ühe piirangu

Kinnisvara päikeserannikul: Eesti pangad seavad helesinisele unistusele ühe piirangu

Rubriik: Äripäev

Kes soovib investeerida välismaa atraktiivsete piirkondade kinnisvarasse, peab arvestama, et pankade laenukraanid avanevad selleks vaid Eestis asuva tagatise korral, ilma selleta võib suu laenust puhtaks pühkida.

Kui kohalik kinnisvaraturg kipub olema äraootavas seisundis, siis nii mõnegi finantsvabaduse poole pürgiva krapsakama inimese mõte uitab sel ajal välismaale. Kui sügis võtab maad, võib tekkida soov soetada omale kinnisvara mõnda päikeselisse piirkonda. See täidaks ühteaegu investori mitut eesmärki: kinnisvara väärtus aina kasvab ja selle väljaüürimisest on võimalik teenida tulu, samal ajal on varuks üks koht, kus mõnusalt puhkamas käia.

Loe lähemalt:
https://www.aripaev.ee/borsiuudised/2023/10/09/kinnisvara-paikeserannikul-eesti-pangad-seavad-helesinisele-unistusele-uhe-piirangu

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus