iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Keskil on käibemaksu alandamiseks üle 4000 allkirja

Keskil on käibemaksu alandamiseks üle 4000 allkirja

Rubriik: Delfi

Delfi kirjutab, et Keskerakonna algatatud allkirjade kogumist toiduainete käibemaksumäära alandamiseks viiele protsendile on toetanud nädala jooksul juba üle 4000 inimese.

Nädala jooksul on allkirju interneti teel kogutud üle 3000 ja paberkandjal 1000 allkirja üle Eesti,” ütles Keskerakonna peasekretär Priit Toobal erakonna pressiesindaja teatel. „On selgelt näha, et Keskerakonna poolt algatatud allkirjade kogumise kampaania toidukaupade käibemaksu alandamiseks läheb Eesti inimestele korda, sest see on probleem, mis puudutab igaüht meist,” lausus Toobal. Keskerakond algatas allkirjade kogumise toiduainete käibemaksu vähendamiseks 18%-lt 5%-le, et pidurdada toiduainete hinnatõusu. Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=18534358Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus