iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Keskerakond rullis kriitilisest revisjoniaktist jõuga üle

Keskerakond rullis kriitilisest revisjoniaktist jõuga üle

Rubriik: Postimees

Triin Olvet kirjutab Postimehes, et Tallinna volikogu revisjonikomisjoni keskerakondlastest liikmed hääletasid revisjoniaktist välja kogu autohüvitiste maksmise kriitika.

Möödunud nädalal peetud revisjonikomisjoni istungi päevakorras oli vaid üks punkt – isiklike sõiduautodega tehtud ametisõitude hüvitamise eesmärgipärasus linnaasutustes. Kontrolliakt väidab, et keskerakondlasest kantselei juhataja Hilja-Anne Merzini isikliku auto kasutamise eest makstav 5000 krooni on tema ametikohustusi arvestades põhjendamatult suur ning juhataja on samaaegselt kasutanud kantselei ametiautot. Kuigi aktis oli ettepanek vaadata üle autohüvitise senised piirmäärad, seda ei arutatud. Ühehäälelise enamusega hääletasid komisjoni keskerakondlastest liikmed kantseleid puudutava kriitika aruandest välja.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/290107/esileht/siseuudised/tallinn/241774.php Loe ka: „Revident Aive Kuhi: hüvitiste maksmisel kehtib Tallinna linnavalitsuses toolivalem“: http://www.postimees.ee/290107/esileht/siseuudised/tallinn/241773_1.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus