iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Keskerakond kogub allkirju odavama toidu nimel

Keskerakond kogub allkirju odavama toidu nimel

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et Keskerakond algatas allkirjade kogumise toiduainete käibemaksu vähendamiseks praeguselt 18 protsendilt 5 protsendile, et pidurdada toiduainete hinnatõusu.

Keskfraktsioon algatas riigikogus eelnõu alandada toidukaupade käibemaksu 18 protsendilt 5 protsendile, kuid koalitsioon hääletas selle hiljuti Riigikogu menetlusest välja, teatas erakonna pressiesindaja. Allkirjakampaania algatamist põhjendas riigikogu keskfraktsiooni liige Marika Tuus asjaoluga, et toidu käibemaks Eestis on üks kõrgemaid Euroopas. Tuus tõi näiteks, et vaid Taanis on käibemaks toidule Eesti omast kõrgem. Hispaania, Kreeka, Itaalia ja Iirimaa, Slovakkias on viimase paari aastaga toidukaupade maksumäära vähendanud.

Iirimaal koguni 13,5-lt protsendilt 4,8-le, kusjuures tavakäibemaks on seal 21 protsenti. Kui rääkida Euroopa Liidu uutest liikmetest, siis neis on tavaline käibemaks 22 protsenti, toidule aga 5 protsenti, lisas riigikogulane. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/200308/esileht/olulised_teemad/tarbija24/kasu/318863.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus