iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Kesk tahab tulumaksuseaduse eelnõule ekspertiisi

Kesk tahab tulumaksuseaduse eelnõule ekspertiisi

Rubriik: Delfi

Delfi kirjutab, et Keskerakonna fraktsioon pöördus Riigikogu juhatuse poole ettepanekuga teha rahanduskomisjonile esildis tulumaksuseaduse muutmise seaduse eelnõu teise lugemise katkestamiseks ja eelnõule rahvusvahelise ekspertiisi tellimiseks.

Keskfraktsiooni esimehe Vilja Savisaare hinnangul on selgusetu, kas riigikogu menetluses olev tulumaksuseaduse muutmise seaduse eelnõu SE 181 on kooskõlas Euroopa Liidu ema- ja tütaräriühingute direktiiviga 90/435/EMÜ1, vahendas erakonna pressiesindaja. „Sellest tulenevalt on põhjendatud täiendavate analüüside tellimine, et selgitada võimalikke puuduseid ja ohte, mis võivad kaasneda antud eelnõu vastu võtmisega. Täiendav analüüs on põhjendatud ka ennetamaks võimalikke rikkumismenetlusi ja kohtuvaidlusi,” kinnitas Savisaar. “See paneb meie riigi ja meie äriühingud raskesse ja ebakindlasse seisu, kus puudub selgus ja kindlus, mis antud eelnõu vastuvõtmisega kaasneb.

Samuti puudub selgus, kas Euroopa Komisjon meie poolseid muudatusi peab piisavalt põhjendatuks ja kooskõlas olevaks. Seetõttu on igati põhjendatud täiendavate uuringute tellimine sõltumatu rahvusvahelise eksperdi poolt,” arvas Savisaar. Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=18461369 Loe ka: „Tulumaksuseaduse muutmise seaduse eelnõu (181 SE, „dividendi eelnõu“)“

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus