iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kes kaitseks tavalist inimest?

Kes kaitseks tavalist inimest?

Rubriik: Postimees

Kaire Uusen kirjutab Postimehes, et kui Eesti majaomanikud teatasid, et hakkavad maamaksu vastu võitlema, tekitas see hea tunde. Vist seepärast, et ometi võitleb keegi tavalise inimese huvide eest. Kõige raskem ongi Eestis elu tavalisel inimesel, kes käib korralikult tööl, kes ei tõmba kellelgi nahka üle kõrvade ja loodab ise samas õigluse võitu. Mis sest, et teda ennast tüssatakse.

Ebaõiglane on, et sellal kui vangidele kerkivad uued eurovanglad, käib tavakodaniku laps koolis, mis hallitab.

Kui narkomaani aidatakse igal sammul, tuleb tavalisel hädasolijal ise haiglasse kohale sõita. Kui poliitikud ja ärimehed pääsevad puhtalt isegi süü tõestamise korral, võib tavaline maksumaksja sattuda juhusliku eksimuse tõttu panga või notari musta nimekirja, kust ei saa enam kuidagi välja. Ja sel, kel pole Liis Lassi välimust või Oliver Kruuda varandust, ei õnnestu naljalt avalikkuse tähelepanu pälvida. Isegi poliitikud kuulavad pigem meedias sõna võtva kurikuulsa tegelase arvamust kui tundmatu õpetaja oma.

Kes poleks kokku puutunud ebaõiglusega, mida ei tohiks ju demokraatlikus riigis olla. Pätte kaitsevad seadused, advokaadid, kohtud ja isegi justiitsminister, tavainimene peab aga teiste põhjustatud kahjud kinni maksma ega leia vist isegi kirikus toetust. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/260308/esileht/arvamus/319754.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus