iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kas maakonnalehti ähvardab sulgemine?

Kas maakonnalehti ähvardab sulgemine?

Rubriik: Maaleht

Silja Lättemäe kirjutab Maalehes, et väiksemaid maakonnalehti ähvardab sulgemine, suuremaid kallinemine, sest valitsus plaanib tõsta ajalehtedele kehtivat 5%-list maksumäära ning kaotada lehtede kojukande dotatsioon.

"Selliste ettepanekutega aidatakse pigem kaasa pikalt kestnud traditsioonide väljasuretamisele - maakonnalehe mitteilmumisele," räägib Valgamaalast väljaandva AS Litero juhatuse esimees Marek Pihlak. Valitsus on maakonnalehtede kojukannet toetanud 1998. aastast 15 mln krooniga aastas, 2007. aastast on see olnud 20 mln krooni.

Nüüd võib see raha riigieelarve kärbete tuhinas kaduda, lisaks ootab ees ajalehtede käibemaksu tõus 5%-lt kas 9%-le või koguni 18%-le. Samuti kerkivad taas kojukandetariifid, sest ka Eesti Post tahab oma osa saada. "Kõik see kokku vallandab piltlikult öeldes pidurdumatu hinnahüppe," ütleb Võrumaa Teataja peatoimetaja Kalev Annom, kes viitab, et löögi alla jäävad just maa-asulates ja metsataludes elavad inimesed Mõnistes, Urvastes, Lasval, Meremäel, Missos ja Varstus. Loe täpsemalt: http://www.maaleht.ee/2008/09/04/uudised/1856Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus