iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Kalev kaebab üleliigse laovaru otsuse teistkordselt kohtuss

Kalev kaebab üleliigse laovaru otsuse teistkordselt kohtuss

Rubriik: Postimees

Kaire Uusen kirjutab Postimehes, et Maksu- ja Tolliameti Põhja maksu- ja tollikeskus tegi 29. märtsil otsuse, millega määrati ASile Kalev uuesti suhkru üleliigseks laovaruks 15 600 tonni. Üleliigse laovaru tasu suuruseks on 135,6 miljonit krooni.

AS Kalev teatas vastuseks, et vaidlustab selle otsuse ning on jätkuvalt seisukohal, et deklareeris oma suhkru laovaru õigesti, mistõttu ei pea end Maksu- ja Tolliameti poolt üleliigseks tunnistatud 15 600 tonni suuruse suhkru laovaru omanikuks ega ka valdajaks seisuga 1. mai 2004.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/100407/esileht/majandus/254236.php Loe ka juhtkirja: http://www.postimees.ee/100407/esileht/arvamus/254293.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus