iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Kaido Lemendik: 1300 kirja – kellele ja milleks?

Kaido Lemendik: 1300 kirja – kellele ja milleks?

Rubriik: Raamatupidaja.ee

Maksu- ja Tolliamet on kindel, et ümbrikupalga maksmise kahtlustusega kirja on saanud just need ettevõtjad, keda see puudutab, kirjutab MTA kontrolliosakonna juhataja Kaido Lemendik Raamatupidaja.ee-s.

24. novembril alustas maksu- ja tolliamet kirjade saatmist 1300 ettevõttele, mille osas on kahtlus ümbrikupalga maksmises, käibe varjamises ja/või fiktiivsete arvete kasutamises. Hinnanguliselt jääb nende 1300 ettevõtte puhul riigieelarvesse aastas laekumata 30,2 miljonit eurot.Kirjade saatmisel on maksuhalduri eesmärk mitte koormata ettevõtteid maksurevisjonide ja süüteomenetlustega ja anda esmalt võimalus ettevõttel endal oma maksuarvestuses vajalikud korrektuurid teha.Loe edasi: http://www.raamatupidaja.ee/article/2011/12/15/kaido_lemendik_1300_kirja_kellele_ja_milleksTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus