iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Käed eemale tulumaksust!

Käed eemale tulumaksust!

Rubriik: Äripäev

Äripäeva juhtkirjas kirjutatakse, et hiljuti ametisse valitud president Ilves arvas 2006. aasta oktoobris, et Eesti sotsiaalsüsteemi parandamiseks peaks suurendama maksukoormust.

Presidendi kunagisse erakonda kuuluv rahandusminister Ivari Padar on nüüd vana idee üles soojendanud, ainult ilma millegi parandamiseta. Tulumaksu languse külmutamine on tema arvates selletagi tore plaan. Äripäev leiab, et maksukärbete kava ei tohiks muuta.

Ei ole mõtet asutuste suvepäevi ära jättes kokkuhoidu teeselda ning samas teatraalselt ahastusest käsi ringutades maksukoormust tõstma tormata. Ehkki tulusid tõsta on tore, tuleb kesisel ajal alustada siiski kulude piiramisest. Eesti riik pole veel vaeseks jäänud, ta lihtsalt elab üle jõu. Maksupiitsa plaksutamine selle vastu ei aita.

Maksud ei ole mänguasi. Mida vähem ettevõtjale raha kätte jääb, seda vähem saab ta investeerida ettevõtte arendusse. Kui ettevõtted ei arene, langeb konkurentsivõime ja surutisest ülesaamine muutub kogu riigile aina raskemaks. Ning pikas perspektiivis laekub ka makse vähem kui arenemisvõimelisest majandusest, mis langustest kiiresti välja tuleb.

Majandus on küll kana, kes muneb kuldmune, aga neid jõuga välja pigistades võib linnukesele sootuks viga teha. Ning seda me ju ei taha? Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3924/arv_juhtkiri.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus