iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

KADRI KULLMAN – Riiklik jälgimine pangakontodel: meie isikuvabadused on demokraatia nurgakivi

KADRI KULLMAN – Riiklik jälgimine pangakontodel: meie isikuvabadused on demokraatia nurgakivi

Rubriik: Postimees

Me ei tohi ohverdada oma põhilisi vabadusi tõhususe nimel, vaid peame otsima tasakaalu, mis austab nii üksikisiku õigusi kui ka ühiskonna vajadusi, leiab ettevõtja ja Parempoolsete liige Kadri Kullman.

Olen olnud ettevõtja 33 aastat, läbi elanud mitu majanduskriisi ja teinud ellujäämise nimel raskeid otsuseid. Olen pidevalt uuendanud oma ettevõtet, et ajaga kaasas käies püsida konkurentsis ja selleks, et vastata aina kasvavatele bürokraatianõuetele.

Need muutused pole enamasti aidanud lisandväärtuse loomisele kaasa. Kuid praegune riigi plaan anda maksu- ja tolliametile (MTA) laialdased volitused jälgida kõikide Eesti kodanike ja ettevõtete pangakontosid on mind väga negatiivselt puudutanud. Just täna, kui kandideerin parempoolsena, on õige aeg tuletada meelde ja kinnitada meie lubadust – «Kaitseme vabadust». See on nüüd olulisem kui kunagi varem. Meie eesmärk on tagada, et Eesti riik saab tulevikus jõukaks, mitte lihtsalt vanaks, säilitades samal ajal meie kodanike vabadused ja õigused.

Loe lähemalt:
https://arvamus.postimees.ee/8033525/kadri-kullman-riiklik-jalgimine-pangakontodel-meie-isikuvabadused-on-demokraatia-nurgakivi

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus