iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

JUHTKIRI – Kuluhüvitiste arutelu on erakordselt piinlik

JUHTKIRI – Kuluhüvitiste arutelu on erakordselt piinlik

Rubriik: Delfi

Kalle Grünthal peaks enda ees aukartust tundma. Ega iga päev juhtu, et üks rahvaesindaja suudab püstitada ülesande, mille ees parlamendi juhatus käed üles tõstab. Kuid oma mustkunstitrikkidega, mis puudutavad hiigelkoguses eri kütuste samaaegset tankimist, ise seejuures eemal viibides, sai ta sellega hakkama.

Mida teha kuluhüvitistega, mille puhul ei viitsi mõni riigikogu liige isegi pingutada, et nende kasutamise põhjus „valijatega kohtumise“ mõõdu välja annaks? Kaotada üldse või vastupidi, panna palgale otsa? Reglementeerida paragrahvi täie rangusega või vastupidi, jätta kõik samaks? Kombinatsioone on rohkem kui rubla eest. Mõtted säravad, eetika võistleb ahnusega. Kui põnev!

Loe lähemalt:
https://epl.delfi.ee/artikkel/120243761/juhtkiri-kuluhuvitiste-arutelu-on-erakordselt-piinlik

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus