iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Jalakäijad maksuvabaks

Jalakäijad maksuvabaks

Rubriik: Postimees

Postimehe arvamusrubriigis on avaldatud jalakäija Eve Annuki lugejakiri."Lähen varahommikul pimedas maalt linna tööle ja tulen õhtul koju ka pimedas. Näen välja nagu jõulupuu: mul on küljes helkur, käes taskulamp ja vahel on käisele kinnitatud ka punane vilkuv jalgrattatuli.

Ent eriti ettevaatlik peab olema, et jõuda õigel ajal kõrvale hüpata näiteks mõne autojuhi eest, kes on võtnud pähe teha möödasõidumanööver eesolevast autost paremalt poolt (just nimelt paremalt poolt!), s.t lähedal teepervele, kus liigun mina, jalakäija. Kui sul pole autot, siis pole sind olemaski. Auto on tänapäeva Eesti au, mõistus ja südametunnistus, staatuse sümbol ja edukuse näitaja, peenisepikendus meestele ja trendikas aksessuaar naistele.

Auto on nii vältimatu elu osa, et isegi keskkonna säästmise nimel propageeritav prügisorteerimine nõuab auto olemasolu, eriti maal.Aga sellele vaatamata ei taha ma elada ühiskonnas, kus peaaegu kõik otsused arvestavad eelkõige autoomanike vajadustega. Või vähemalt ma ei taha jalakäijana maksta makse samapalju kui autoomanik, saamata vastu elementaarseid ja ohutuid liikumisvõimalusi ja kõnniteid ning normaalselt toimivat ja mõistliku hinnaga ühistransporti. Seepärast – kuna see kõik on praeguses Eestis pigem ilus unistus kui normaalne tegelikkus – tulekski muuta jalakäijad maksuvabaks."Loe lähemalt: http://www.postimees.ee/?id=19967

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus