iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Jaan Männik: Kärbete taga ei paista kiusu

Jaan Männik: Kärbete taga ei paista kiusu

Rubriik: Maaleht

“Eesti valitsus ei kiusa kedagi, ebapopulaarsete otsuste taga on lihtsalt probleemid maailma majanduses,” väidab Eesti Panga nõukogu esimees Jaan Männik Maalehele intervjuus Sulev Olliga. “Neid otsuseid peaks tegema iga valitsus, sõltumata sellest, millised erakonnad koalitsioonis on.”

Mis ja miks siis õigupoolest Eesti majandusega juhtus?Eesti majandus kuumenes tõsiselt üle, hakates 2007. aasta suvel siiski jahtuma. Sisenõudlus vähenes, pangad polnud enam nii varmad laenama.

Eesti majanduse tasakaalu viimiseks piisanuks nüüd aastast-poolteisest. Paraku algas mullu septembris rahanduskriis, Eesti majanduse olukord oleneb aga palju rohkem maailmamajanduse seisust kui meie endi jõupingutustest.Valitsus vastutab oma tegude eest praegu riigieelarve jupphaaval väiksemaks lõikamisega. Mille kallale ei tohiks nad teie arvates kindlasti minna?Läbirääkimiste puhul tuleb kasuks, kui tabuks ei kuulutata mitte ühtegi valdkonda. Muidu on väga raske kompromissini jõuda.

Kärpida tuleks võimalikult laialt - mida rohkem valdkondi, seda väiksemad mahalõiked. Kõige vähem tuleks aga võtta neilt, kellel oli varemgi raske. Pean siin eelkõige silmas üksi last kasvatavaid vanemaid.Loe täpsemalt: http://www.maaleht.ee/2009/02/05/uudised/4880

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus