iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ivari Padar: Vaja on kärpida veel 13 miljardit

Ivari Padar: Vaja on kärpida veel 13 miljardit

Rubriik: Maaleht

Silja Lättemäe kirjutab Maalehes, et rahandusminister Padari sõnul on tuleva aasta riigieelarvest puudu 4 miljardit krooni, samas on ministeeriumid küsinud oma piirsummadest üle juba 9 miljardit, nii et seis on karm - soovid on 13 miljardi võrra suuremad, kui on tegelikult võimalik.

Ivari Padar loetles tulude suurendamise võimalusi: lükata aasta võrra edasi juriidiliste isikute avansiliste maksete uue süsteemi rakendamine, tõsta käibemaksu soodusmäära 5%lt 9%ni ja peatada kogu tulumaksusoodustuste pakett, milleks on tulumaksu langetamine, tulumaksuvaba miinimum ja tulumaksusoodustus alates esimesest lapsest. "Nende maksupakettide rakendamisel saaksime juurde puudu olevad 4 miljardit krooni," rõhutas Padar. Tulumaksumäära külmutamine tooks juurde 2 miljardit, maksuvaba miinimumi tõstmata jätmine 835 miljonit ja loobumine esimese lapse puhul maksusoodustuse tegemisest umbes miljardi.Loe täpsemalt: http://www.maaleht.ee/2008/08/28/uudised/1739-ivari-padar-vaja-on-karpida-veel-13-miljardit

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus