iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Itaalia valitsus kimbutab superrikkaid maksupettureid

Itaalia valitsus kimbutab superrikkaid maksupettureid

Rubriik: E24

E24 kirjutab, et Itaalia uus tehnokraadist peaminister Mario Monti on võtnud karmilt käsile luksuslikes suusa- ja rannakuurortides pesitsevad maksupetturid, pälvides Silvio Berlusconi partei juhtfiguuride pahameele – kelle poolehoid parlamendis talle aga eluliselt oluline on.

Rahandusministeeriumi maksupolitsei teostas aasta hakul häälekalt ettereklaamitud reidi D'Ampezzosse ja Dolomiitidesse. Ootamatult ja ette teatamata järgnesid sel nädalavahetusel aga kontrollkäigud Porto Finosse Liguuria rannikul ja teistesse eksklusiivsetesse kuurortidesse. Cortinat külastasid 80 maksuinspektorit, kes võtsid käsile baarid, hotellid, lukskaupade poed ja kallid autod. 251 kontrollitud «superautost» leiti 42 kuuluvat isikutele, kelle deklareeritud aastasissetulek jäi alla 30 000 euro.

Lisaks kuulusid 19 neist ettevõtetele, mis olid ette kandnud kahjumid.Loe edasi: http://www.e24.ee/696118/itaalia-valitsus-kimbutab-superrikkaid-maksupettureid/

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus