iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Isamaaliit algatas erisoodustusmaksu muutmise

Isamaaliit algatas erisoodustusmaksu muutmise

Rubriik: EML

Isamaaliidu 16.01.2006 a pressiteade sõnul algatas Isamaaliit eile Riigikogus tulumaksuseaduse muutmise, millega vabastatakse tööandjad töötajate tasemekoolituse, spordiga tegelemise ja tervishoiule tehtavad kulutused erisoodustusmaksust ning seeläbi aidatakse kaasa töötajate haridustaseme tõstmisele, nende tervise hoidmisele ja sportlike eluviiside edendamisele.

Isamaaliit on seisukohal, et koostöös tööandjatega on riigi huvides muuta töötingimused võimalikult inimsõbralikuks.Olukord, kus riik võtab töötajate haridustaseme tõstmise, tervise hoidmise ja sportlike eluviiside toetamise eest tööandjatelt maksu, ei ole normaalne.Pigem peaks see olema vastupidi, kuna terve, tark ja motiveeritud inimene on kasulikum nii riigile, perekonnale kui ka tööandjale.Kuna kulud töötajate tasemekoolituseks kui ka spordiga tegelemiseks on praegu kehtiva seaduse järgi maksustatud erisoodustusmaksuga, siis praktikas esineb nende kulude katmist väga vähesel määral. Seega ei kaasne seadusemuudatusega olulist maksude laekumise vähenemist riigieelarvesse. Pigem tõuseb tööviljakus, mis arendab meie riigi majandust ja perekondade sissetulekuid.Isamaliidu pressiteade: http://www.isamaaliit.ee/?id=32943

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus