iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

IRL tahab elamumaa maamaksust täielikult vabastada

IRL tahab elamumaa maamaksust täielikult vabastada

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et Isamaa ja Res Publica liit (IRL) kutsub erakondi koostööle kodualuse elamumaa maamaksust vabastamise nimel.

IRL Tallinna Linnavolikogu fraktsioon ja IRL Tallinna piirkonna juhatus soovivad kiiremas korras liikuda edasi kodualuse elamumaa maamaksust vabastamise küsimuses ning kutsuvad teisi erakondi sellealasele koostööle, teatas partei. «Kuna tallinlaste jaoks tõusis sel aastal maamaks hüppeliselt, on IRL pealinnas korduvalt tõstatanud küsimuse, et maad, millel asuvad inimeste kodud - nii individuaalelamus kui korteris - ei peaks maksustama,» märkis erakond oma avalduses. «Paraku on probleemi lahendamine takerdunud erakondadevaheliste erimeelsuste taha.» IRL Tallinna volikogu fraktsiooni ja piirkonna juhatuse liige Indrek Raudne ütles, et riik ja kohalik omavalitsus peaksid hindama, kui inimene on koduomanik, mitte aga teda kodu omamise eest karistama. Loe täpsemalt: http://www.tallinnapostimees.ee/?id=41310 Loe samast ka: „Reformierakond tahab vähendada Tallinna maamaksu viis korda“: http://www.tallinnapostimees.ee/?id=41307Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus