iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

IRL sõdib parkimisala laiendamise vastu

IRL sõdib parkimisala laiendamise vastu

Rubriik: Delfi

Delfi kirjutab, et Isamaa ja Res Publica Liidu Tallinna Linnavolikogu fraktsiooni arvates on Tallinna tasulise parkimisala piiride laiendamine ennatlik, põhjustades Tallinna liiklejatele mõttetuid vintsutusi.

Erakonna saadikud linnavolikogus kutsuvad linnavalitsust tasulise parkimisala laiendamisest loobuma, edastas Delfile IRL fraktsiooni nõunik. “Ei tasu olla nii paranoiline, et linnavalitsuse iga sammu puhul kohe kellegi sõrmedele vaadata,” lausus IRL fraktsiooni esimees Toomas Tõniste, viidates sotsiaaldemokraatide kahtlustusele, et tasulise parkimisala laiendamine teenib Falcki huve. “Ilmselt tahetakse ikka linnakassat täita. Välistada ei saa ka seda, et tegu on noorte linnajuhtide siira sooviga kujundada inimeste harjumusi, mis aga piisavalt läbi mõtlemata — nagu seda maailmaparandamise tuhinas ikka juhtub,” sõnas Tõniste.

Isamaa ja Res Publica Liit leiab, et autosid kasutavate inimeste suunamine käima senisest enam jala või kasutama rohkem ühistransporti pole iseenesest väär, kuid seda ei tohi teha drakooniliste meetmete kaudu, vaid samm-sammult, eeskätt luues eesmärgi saavutamiseks vajalikud eeldused. IRL teeb linnavalitsusele ettepaneku enne, kui asuda tasulise parkimisala piiride laiendamisele, parandada ühistranspordi liikumist, samuti rajada Pirita tee linna tulevale sõidusuunale täiendav ühissõidukite rada. Pargi-ja-sõida süsteemi edendamiseks tuleks ehitada parklad Laagri ja Järve piirkonda, Tartu maanteel lennujaama ümbrusse ning Peterburi teel Smuuli tee kanti. Parklad võiksid tulla ka Paldiski maantee sissesõidule Õismäel, kus praegu asub ühissõidukite lõpppeatus, samuti Pirita tee äärde Regati maja juurde.

Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=14146262

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus