iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

IRL korraldab meeleavalduse maamaksu tõusu vastu

IRL korraldab meeleavalduse maamaksu tõusu vastu

Rubriik: Postimees

Isamaa ja Res Publica Liit (IRL) korraldab järgmisel nädalal Tallinna linnavalitsuse hoone ees meeleavalduse maamaksu tõusu vastu.

IRLi hinnangul näitab linnavalitsuse plaan tõsta maamaksu hoolimatust tallinlaste suhtes, samuti seda, et kaks aastat Keskerakonna ainuvõimu on viinud pealinna pankroti veerele, teatas erakonna Tallinna piirkonna esindus. IRL on maamaksu tõusu vastu, kuna see mõjutab oluliselt kõigi Tallinna korteri- ja majaomanike toimetulekut, eriti aga lastega perede, vanurite ja puuetega inimeste heaolu. «Pealegi käib tänane linnavalitsus maksumaksja rahaga ümber pillavalt. On lubamatu, et tallinlased peavad oma kodude najal hoidma vee peal K-korteriäri ja muude sahkerdamiste tulemusena eelarvekriisi tekitanud keskerakondlikku linnavalitsust,» märkis partei.

Meeleavaldus linnavalitsuse hoone ees Vabaduse väljakul on kavas läbi viia 12. detsembril kella 10-13. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/051207/esileht/siseuudised/tallinn/299675.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus