iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Investeeringud tööstusesse on teistest kasumlikumad

Investeeringud tööstusesse on teistest kasumlikumad

Rubriik: Äripäev

Kärt Blumberg kirjutab Äripäevas, et otseinvesteeringud tööstusesse on võrreldes teenindussektoriga kordades kasumlikumad, selgus Arengufondis esitletud ÜRO investeeringuraportist. Kõige tulusamad olid tööstussektori otseinvesteeringud Slovakkias, kus iga investeeritud dollar tootis 90 senti lisandväärtust, samas kui teenindussektorisse investeeritud dollar andis lisandväärtust vaid 30 senti. Esikolmikusse kuulusid veel Läti ja Sloveenia. Eestis olid vastavad näitajad 50 ja 10 senti dollari kohta.

Välisinvesteeringute ligimeelitamiseks ei piisa topeltmaksustamise vältimise kokkulepetest ja ettevõtte tulumaksu alandamisest.

Määravaks saab tervikpilt, selgus ÜRO investeeringuraportist. Raporti andmetel on jätkuv trend maailma välisinvesteeringute poliitikas topeltmaksustamise vältimise kokkulepete sõlmimine ja ettevõtte tulumaksu alandamine. Samas selgub ka, et see ei ole suurinvestorite jaoks kõige olulisem motivaator oma raha teise riigi ettevõttesse paigutamiseks.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4098/uud_uudidx_409803.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus