iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

INTERVJUU – Minister Sikkut: tervisekassa puudujääk vajab eraldi lähenemist ja maksumuudatusi tuleb teha niikuinii

INTERVJUU – Minister Sikkut: tervisekassa puudujääk vajab eraldi lähenemist ja maksumuudatusi tuleb teha niikuinii

Rubriik: Delfi

Kuigi äsja lõppenud eelarveläbirääkimistel ei räägitud tervisekassa peagi terendavast puudujäägist, on terviseminister Riina Sikkuti sõnul valitsusel selge, et pikas plaanis on tervishoidu raha juurde vaja. Sikkut läheb peagi valitsusse suure plaaniga, mismoodi tuleks tervishoiu rahastus kapitaalselt ümber teha.

Mõni aeg tagasi ilmus Eesti Päevalehes Marju Lauristini pikem intervjuu, kus ta märkis, et põhimõtteliselt on meil iga minister jäetud kuidagi omaette oma valdkonnas lahendusi otsima, kuigi keegi ei saa omaette vaakumis neid saavutada. Kas ka teie olete jäetud üksi sellega, et peate ise justkui tervisekassa eelarve puudujäägile lahenduse leidma, samal ajal kui teile avaldatakse survet kokku hoida? Kas tervishoiu rahastamise laiem pilt tuli nüüd eelarveläbirääkimistel üldse kuidagi jutuks?

Loe lähemalt:
https://epl.delfi.ee/artikkel/120235867/intervjuu-minister-sikkut-tervisekassa-puudujaak-vajab-eraldi-lahenemist-ja-maksumuudatusi-tuleb-teha-niikuinii

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus