iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

INTERVJUU – Mart Võrklaev: ma tahaks kuulda, millised maksutõusud on meie majanduse põhja viinud

INTERVJUU – Mart Võrklaev: ma tahaks kuulda, millised maksutõusud on meie majanduse põhja viinud

Rubriik: Postimees

Valitsus loodab 2024. aasta riigieelarve kinnitada ja riigikogule saata järgmisel nädalal. «Eks me ka õpime,» võttis rahandusminister Mart Võrklaev (RE) kokku, miks riik on uue, seni veel teadmata maksu suhtes lähtunud soovist võtta aega ja otsustada selle üle koos laiema avalikkusega.

Valitsus paneb riigieelarve strateegiasse kirja 400 miljoni eurose tulurea, mida kavatsetakse katta seni veel teadmata maksuga. See on tohutu summa, päris ühe müütilise maksuga seda ära ei kata. Mis on teie isiklik seisukoht, kuidas seda summat katta?

Loe lähemalt:
https://www.postimees.ee/7859434/intervjuu-mart-vorklaev-ma-tahaks-kuulda-millised-maksutousud-on-meie-majanduse-pohja-viinud

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus