iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Hübriidautode eelis kaob

Hübriidautode eelis kaob

Rubriik: Postimees

Kaia Otti kirjutab Postimehes, et Tallinna Linnavalitsus plaanib anda tasuta parkimise õiguse elektriautodele, mootorratastele ja rolleritele, samas kaob hübriidmootoriga sõidukitele kehtinud soodustus.

Abilinnapea Jaanus Mutli sõnul on hübriidsõidukite arv kasvanud nii suureks, et neile tasuta parkimise õiguse andmine on oma eesmärgi täitnud. Rohelist tuld soovitakse nüüd näidata puhtalt elektri ja vesiniku jõul liikuvatele sõidukitele. «Usun, et keskkonnasõbraliku auto soetaja motiiv ei ole ainult soov saada tasuta parkimisõigust,» ütles Mutli. Linn on siiani hübriidautode omanikele andnud 158 tasuta parkimise kaarti.

Parkimissoodustus neile kaob 1. jaanuarist 2008. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/310507/esileht/siseuudised/tallinn/263693.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus