iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Hotellid: Riia võtab meie kunded omale

Hotellid: Riia võtab meie kunded omale

Rubriik: Äripäev

Ekaterina Taklaja kirjutab Äripäevas, et Tallinna hotellide juhid on veendunud, et majutusteenustelt arvestatava käibemaksu tõstmine 5 protsendilt 18-le mitte ainult ei vähenda klientide arvu ja hotellide rentaablust, vaid mõjub negatiivselt ka turistide arvule kogu Eestis.

Tallina hotelli St. Barbara tegevdirektori Kris Leinatamme sõnul mõjutab käibemaksu tõstmine hotellide kasumlikkust. Tema sõnul on turistide vool Eestisse viimasel ajal kahanenud, mis lööb niigi hotellipidajate rahakoti pihta. Käibemaksu suurendamine oleks aga eriti valus.

Leinatamm ütles, et käibemaksumäära muutmise korral peaksid nad teoreetiliselt tõstma teenuste hindu, kuid praktikas see ei toimi. "Peale Eesti hotellide on meie konkurendid ka teiste Euroopa pealinnade hotellid. Paljude jaoks ei ole vahet, kas nad sõidavad paariks päevaks Tallinna või Riiga. Kui Riia on odavam, siis minnakse just sinna," kirjeldas ta kartusi.

Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4071/uud_uudidx_407104.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus